Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Aktívan kézilabdázok és fáj...

Aktívan kézilabdázok és fáj guggolni. MIt tegyek?

Figyelt kérdés

mint a kérdésben említettem,aktívan kézilabdázok, ha ez számít bal szélső vagyok és elég sokszor löknek fel (az átlagosnál többet). Ilyenkor általában a hátamra esek.

A térdem pedig hasogat,ahántszor az edzős odaállít guggolni minket,épp könny nem szökik a szemembe. Ezen felül,amikor edzésen fél lábon szökdösve kell játszani,a lábfejem is hasogat 2-3 perc után.



2017. jún. 8. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
A térkalács porcfelszínének túlterhelését, károsodását jellegzetes tünetek kísérik: a hosszan tartó behajlított helyzetben ilyenkor a térdkalács mögött feszítő tompa fájdalom alakul ki, a guggolás is fájdalmas.
2017. jún. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

tehááát

mit tehetek ellene?

2017. jún. 8. 22:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Orvoshoz mégy, ha kell akkor röntgenezik, hogy minden alkatrész megvan-e, nem került-e folyadék oda ahová nem kéne.

Nekem ugyanez a bajom volt, ugyan én hokikapus vagyok.

Kérd meg a dokit hogy ajánljon egy porcerősítőt, és vegyél egy jobb minőségű térdvédőt, hiszen a rengeteg eséstől keletkezhetnek olyan mikrosérülések, amik így el tudonak harapózni.

2017. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. jún. 11. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!