Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Halláskárosodást szenvedtem? .

Halláskárosodást szenvedtem? .

Figyelt kérdés
Csináltam egy butaságot: egyik nap hajnalban, hogy nyugodtan visszaaludjak, betettem egy kis néznivalót számítógépen, fülembe füldugót, hogy a külső zajokat tompítsam, erre (kagyló formájú) fejhallgatót, és nyilván jól feltekertem a hangerőt, hogy halljam. Kb 20 percre tettem ki magam a zajártalomnak, közben is éreztem, mintha nem lenne oké, de utána meg pláne. Korábban is csináltam már ilyet, és gondoltam is, hogy talán nem kéne, de máskor ennyire nem volt rossz utána. Most két napja zúg a bal fülem, és ha nem is fáj, de olyasmi érzés, mintha be lenne gyulladva a dobhártyám. Mi történhetett a dobhártyámmal és a hallósejtekkel? Kell-e fül-orr-gégészetre elmennem? Kell-e aggódnom tartós halláskárosodás miatt? Tehetek-e valamit, hogy gyorsabban gyógyuljak?

2017. jún. 29. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem erre csak egy orvos tud megbízható válaszokat adni neked.
2017. jún. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt mad néhány hét, hónap múlva megtapasztalod, ha lecseng az irritáció.

Azért elmehetsz az ORL-re.

2017. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem az érdekelne, hogy mi volt a terv? Hogy lehet ordító zenében elaludni?
2017. jún. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!