Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kb 10 percel ezelött meg...

PROFX5016 kérdése:

Kb 10 percel ezelött meg harapott egy kis vad cica vérzet is egyből raktam rá betadin-t lehet valami bajom tölle?

Figyelt kérdés

2017. júl. 14. 21:03
 1/7 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
Tetanus oltás kéne, nem lehet tudni, hogy veszett volt-e a macsek vagy sem.
2017. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
Bár most már a Tetanus fölösleges, tekintve, hogy tegnapelőtt írtad ki a kérdést.
2017. júl. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Tekintettel rá ,hogy a tetanusz és veszettség két különböző betegség, valamint a veszettség védőoltás hiányában halálos kimenetelű. Nem ártana orvoshoz fordulnod, aki a körülmények ismeretében eldönti milyen kezelésre van szükséged.
2017. júl. 17. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gzula válasza:
Nem hiszem, hogy a Betadinetől lenne bármi bajod.
2017. júl. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tóth Károlyka ***** válasza:
Most menj orvoshoz!
2017. júl. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
6/5.A betadintól mi bajod lehetne? Az csak fertötlenít, de a macska harapás nem vicc.Akár halálos is lehet, ha veszett volt. Azonnal a sürgösségire kellett volna menni. Én így jártam kb 3 éve, csak két óra mulva mentem be a sürgösségire, és jól letolt a doki,hogy miért mentem ilyen késön. Rögtön kaptam tetanuszt, meg még valami más injekciót, és még két alkalommal el kellett menni a házi orvoshoz, mert még két adag injekciót kaptam. Így védve vagy 5 évig, ha még egyszer egy ilyen "támadás" érne.
2017. júl. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Farkas Zalán14 válasza:
Te tényleg ennyire hülye vagy, vagy valaki foglya közbe a kezed?
2017. aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!