Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » S. O. S. Most adtam be az...

S. O. S. Most adtam be az alvadasgatlo injekciot de amikor ki akartam huzni lattam, hogy a fecskendoben ver van. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

kb 20 alkalommal semmi baj nem volt

de most mikor beadtam akkor lattam, hogy kis csopp ver van a fecskendobe

mit csinaljak? Eltalaltam valamit?

felvaltva szurom a hasba



2017. júl. 24. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi gond, valószínűleg megszívtad egy kicsit az injekciót. Ha a sebbel nincs gond akkor semmi probléma.
2017. júl. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne ijedj meg ,én 50et kaptam ebből fele véres volt.Semmi baj nincs .
2017. júl. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi

nagyon megijedtem mivel mar keresem a jo helyeket a beadashoz

es meg 1 doboz hatra van :(

2017. júl. 24. 18:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, nincs semmi baj.


3 hónapig adogattam be magamnak, ezért adnék pár jó tanácsot annak aki később esetleg szintén olvassa ezt a kérdést..

1. nagyon erősen szorítsd össze a bőrredőket a hasadon amikor beadod.

2. ne hirtelen nagy erővel nyomd be a folyadékot, ahogy a nővérek szokták (siettségből), hanem érdemes szép lassan apránként. Így nem lesz az a rossz feszítős fájdalom utána.

3. A fecskendőkben mindig található egy kis levegő. Ezt semmiképp se nyomd ki az elején belőle, maradjon benne. Viszont pöcköld meg egy kicsit a fecskendőt, ha a levegő elől a tűnél van, és nem hátul a dugattyúnál. Nyugodtan benyomhatod azt is, nem lesz baj.

4. Ha nem bírod a szúrás fájdalmát, vagy már (mint én anno) annyi szurit kellett magadnak beadnod, hogy mindkét oldala a hasadnak tele van fájdalmas púpokkal, és szúrásnyomokkal, akkor érdemes gyógyszertárban recept nélkül kapható lidokain kenőccsel jó alaposan bekenni a szúrás előtt az adott bőrfelületet.

2017. júl. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!