Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet valami baja?

Lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Egy órával ezelőtt beütöttem a bokámat az asztal lábába. Akkor nagyon fájt, nem is bírtam állni rajta. Idővel csillapodott a fájdalom, menni még mindig rossz. Nem egyfolytában fáj csak ha megmozdítom. Akkor ilyen éles, szúró fájdalmat érzek. Mostanra be is dagadt egy kicsit. Lehet valami komolyabb baja? Nem akarok fölöslegesen orvoshoz menni vele.

2017. júl. 26. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha éles, szúró fájdalmad van, akkor jobb ha megnézeted.
2017. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem voltam vele orvosnál, mára már rá tudok állni. Viszont ha lépek akkor húzódik az egész. Néha nyilal szét fájdalom. Ha a bokám másik oldalát nyomom meg, akkor is fáj az egész. Zúzódásra gyanakszom. Annyit még hogy tavaly áprilisban ebbe a bokámba volt szalagszakadás. Esetleg ezért lehet gyenge. Igazam lehet?
2017. júl. 27. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!