Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogyan tudom enyhíteni a...

Hogyan tudom enyhíteni a fájdalmat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap mentem le a lepcsőn, mikor kicsuklott a bokám. Nem dagadt be, nem kékült meg, de sántikálok, mert fáj. Mivel lehetne enyhíteni a fájdalmat, vagy elősegíteni a lábfejem és a bokám gyógyulását? Nem szeretnék kimaradni a munkából. Minden választ előre köszönök!



2017. aug. 6. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
sokat pihentetsd! jah és persze vannak krémek/kenőcsök is.
2017. aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hidevizes-, ecetesvizes-pakolás, hillvital mesterbalzsam masszázs...
2017. aug. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ecetet hagyd ki. Nekem is tanácsolták régebben, és kimarta a bőrömet. Sima hideg vizes borogatás, kényelmes pozícióban pihentetni, krémekkel kenni, esetleg gyógyszer pl diclac. Amíg nem gyógyul meg teljesen, ne terhelj rá, mert csak még jobban lesérülsz.
2017. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. aug. 6. 14:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg egy sima rándulás, néhány nap alatt helyrejön, addig kíméld, polcold. Hideg vizes borogatás van, akinél jót tesz, van, akinél kifejezetten rosszabb lesz tőle (ha kipróbálod, kiderül).
2017. aug. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!