Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet köze a sérüléshez, ha...

Lehet köze a sérüléshez, ha igen, hogyan gyógyítható?

Figyelt kérdés
Ki vannak nyúlva a szalagok a lábaimban, túl gyorsan nőttem (orvosok állapították meg). Legütóbb 1-2 hónapja, volt egy izomrost szakadásom, ami alatt ugyanúgy terheltem a lábam, mint azelőtt. Most a napokban többször csuklott össze a jobb lábam, egy hirtelen szúró/csípő fájdalom miatt a combomban, majd azt éreztem, mintha valami szakadna és elkezdett fájni. Kis idő múlva abbamaradt, majd megint. Egymás után kb 3x. Utána elkezdett fájni a medencém jobb oldala (nem tudom van-e köze hozzá), ülni és feküdni is fájt kicsit.. tehát az egyik kérdésem az lenne, hogy van-e köze a nem rég történt izomrost szakadáshoz, vagy valami mástól van ez? A másik kérdésem pedig, hogy valaki tud erről valamit, hogy mi lehet és hogyan gyógyulhat meg? Várom a segítségeket, köszönöm 16/L

2017. aug. 11. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:

A combizmok egy részének eredése medencén belüli, ìgy ha fentebb érzel fájdalmat, az szerintem magyarázható az izomszakadással.

Mindenkèpp menj el orvoshoz, erre csak szakorvos tud neked választ adni, esetlegesen elrendelni szükséges vizsgálatokat, kezelést, etc.

Sok sikert! 20/L

2017. aug. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. aug. 12. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!