Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Drogos tűbe léptem?

Drogos tűbe léptem?

Figyelt kérdés

A környékünkön van pár park, ahol fecskendőt, vagy használt tűt találtam koràbban. Eléggé idegesítő. Tegnap este szandálban jöttem haza, és nem messze a házunktól éreztem, hogy valami megszúrta volna a talpam. Lábujjak végében. Van pár fa arrafele, lehet valami gally volt, sok kicsi van arra... igaz mire fényre értem nem találtam semmit. Otthon néztem a nyomát, de nem találtam. Ma egészen addig nem fájt amíg el nem indultam otthonról és láttam hogy felmostak a ház előtt...Most megint félek. Mennyi az esélye, hogy az utca közepén ahol van kamera is eldobnak egy tűt, és a szandálom és a lábam alá megy. Úgy, hogy utána nem találom meg.

Ma reggel néztem a járdán, de nem találtam semmit.



2017. aug. 15. 07:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Faág, kavics is lehetett, ha vékony a szandál talpa, akkor megérzel minden apró kis tárgyat a cipőn keresztül.

Ha nincs semmilyen külsérelmi nyoma, akkor ne aggódj.

2017. aug. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ide adtam neked a zöld kezet! És csak azért aggódok, mert a HIV fertőzöttségből nem gyógyul az ember.
2017. aug. 15. 14:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy tű volt, ne aggódj.
2017. aug. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A Human immundeficiencia vírus nem marad meg sokáig a szabadban, pár perc alatt elpusztul. Ha nem közvetlenül előtted dobta el a HIV-es tűt egy drogos, akkor nem maradt benne HIV vírus.

Ha ráadásul még a szúrás nyoma sem látszik, akkor nem szúrhatott meg úgy, hogy vírus át tudjon menni. Ne aggódj.

2017. aug. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Újabb érv a szandálok ellen.
2017. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi hármas és négyes! Igen utolsó 40fokban is Nike Air Max-ben meg acélbetétesben közlekedesz? Jó ma én is, de inkább tűcsere program kellene, vagy valamilyen nyugati példát követni... de ez Magyarország...
2017. aug. 15. 22:42
 7/9 anonim válasza:
49%
Inkább lecsukni kellene az ilyet 10 évre. A maga egészségét b*ssza szét egész nyugodtan, de a másét ne veszélyeztesse. Pofán tenyerelném az ilyen szarokat, akik eldobálják a használt tűt.
2017. aug. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Abszolút!
2017. aug. 17. 18:20
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Igen 40 fokban is abban közlekedek, mert semmi jelentősége már annak a kis testfelületnek, hogy zártan van, pont ugyanolyan melegem van vele, mint nélküle.

Ellenben a lábam nem lesz retkes, nem fogok elkenődni a slattyogós papucsokban és nem megy tű a lábamba.

2017. aug. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!