Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megütöttem a lábkörmöm. Le...

Megütöttem a lábkörmöm. Le fog esni. Megéri leszedetni az orvossal, vagy várjam meg amíg magától leesik?

Figyelt kérdés
Ha leszedetem, sokáig fog fájni? Mikor fogok tudni járni vele? Ha nem, lehet valami következménye?
2017. szept. 16. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is egyszer leesett gyerekkoromban, de legnagyobb meglepetésemre nem fájt egyáltalán. A liftajtó kinyitáskor elment fölötte, szandálban voltam.

De azért szedesd le inkább orvossal.

2017. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. S ha leszedetem nem fog sokáig fájni? 2 hét múlva kezdődik nálunk az egyetem, s addig jó lenne rendesen járni. 1 hét telt el mióta megütöttem. Azóta az orvos egyszer kifolyatta a vért alóla, megvágta a körömháznál.
2017. szept. 16. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom fog-e fájni a te esetedben. Ez valami súlyosabb dolog lehet, ha ki kell folyatni a vért alóla.
2017. szept. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értem a dokidat sem...azért neki látnia kellene hogy lekell-e szedetni a körmöt vagy nem, ha kifolyatta a vért akkor valószínű hogy kicsit be is van gyulladva. Szóval a helyedbe mindenképp visszamennék a dokihoz és szedje azonnal. Ott utána úgy is kezelik fertőtlenítővel ( betadinnal ha jól tudom ) és pár nap múlva visszamész megnézi minden oké-e vele.
2017. szept. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!