Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha ma bemegyek a balesetibe...

Ha ma bemegyek a balesetibe tenyleg ki fognak rohogni?

Figyelt kérdés
Tegnap melobol hazamenet eleg csunyan elestem a terdemen es mind a ket karomon sebek lettek. A terdemen es a bal karomon meg gennyedzik az egesz, eleg nagyok olyan 10cm atmerojuek. A bal karomat ma reggel nem igazan tudtam mozgatni, es be is voltam lazasodva. Reggel ota mar tudom mozgatni es nincs is bedagadva. Viszont a melobol hazakuldtek h menjek ki a baleseti sebeszetre, mivel itt raklapokat meg nehezebb ladakat is emelunk nehogy felnyiljon. Es megcsinaltak a jegyzokonyvet hogy munkaba hazameneti baleset. Batyam mondta, hogy ezzel ki fognak rohogni a balesetiben, mert hogy ez csak harom nagy seb.
2017. szept. 28. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
menjél, nem szoktak ott kiröhögni senkit, max azt mondják, ezzel nem tudnak mit kezdeni, begyógyul, de nem röhögik le a beteget... sokat kell várni és kezelik a sebet, lehet, hogy kicsit össze kell húzni. Szóval indulás!
2017. szept. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oke koszonom. Es itt adnak papirt is h megjelentem?
2017. szept. 28. 17:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Munkából hazamenet ráírják
2017. szept. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi
2017. szept. 28. 17:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

mindenképpen menj, már csak azért is, mert az utibalesethez kérni fogják az ambuláns lapot, hogy megkaphasd a 90%os táppénzedet.


nem röhögnek ki semmit, az a dolguk, hogy ellássanak.

van, aki egy szálkával is bemegy.

2017. szept. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi. Igazatok volt. Rontgeneztek a bal karom zuzodott. Meg az egyik sebem elkezdett elfertozodni. Ugy h kaptam tetanusz injekciot is. Meg kitakaritottak az osszes sebem es bekotottek oket. Kedden meg vissza kell mennem kontrollra.
2017. szept. 29. 12:36
 7/7 anonim ***** válasza:
ok, jobbulást!
2017. szept. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!