Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kinek volt már hasonló eset...

Kinek volt már hasonló eset és hogy kezelte, nem lett belőle semmi nagyobb baj sem?

Figyelt kérdés
Kb. Egy hete az ujjamra véletlenül ráett csukva az ajtó 2-3 másodpercre és sötétre lilult aztán 4-5 nap múlva a bevérzés elkezdett visszaszívódni és most már több mint a fele a körmömnek ujra fehér de viszont gennyezik,és ma dolgoztam konyhában és belement a körmöm alá piszok de kiszedtem óvatosan és kb 2 pecre kékszeszbe beleáztattam hogy fertőtlenítődjön de ma mióta befejeztem a munkát fáj az egész ujjam,gondolom begyulladt,be is kentem kenőccsel és igazából az lenne a kérdésem hogy nem lesz ebből nagyobb baj,akinek már volt ilyesmi annak mennyi idő alatt múlt el,lett belőle komolyabb probléma,mert igazából eléggé félek nehogy valami nagy gond legyen vele.
2017. okt. 2. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne ha elmennél vele sebészetre ha már az egész ujjad fáj.
2017. okt. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki tud ürülni a genny,az jó,de én is megmutatnám sebésznek.
2017. okt. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!