Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Az egyetem orvosa nem lát el,...

Az egyetem orvosa nem lát el, mert nem vagyok kollégista ilyenkor mit lehet tenni? Keressem fel az albérlet környékén lévő körzeti orvost?

Figyelt kérdés

Annyira fáj a hátam, hogy lehajolni sem bírok, szeretnék elmenni orvoshoz minél hamarabb, az órarendem viszont nem engedi meg, hogy ezt otthon tegyem. Nagyon elszomorít, hogy hogy a sulinak orvosa, miért csak a kollégistákat kezelik?

Mit tudok tenni?



2017. okt. 5. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
ez valami baleset miatt van? A legközelebbi baleseti sebészetre. Más miatt? a legközelebbi kórház ambulanciája- ezek országosak
2017. okt. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Körzeti orvost próbáld meg. Legfeljebb átirányítja /elszámoltatja akihez be vagy jelentkezve háziorvoshoz. Vagy magándoki némi pénzért.
2017. okt. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosnak tényleg csak a kollégistákra van jogosultása - kivéve, ha elsösegélyröl lenne szó, de a te eseted nem az.


Erre találták ki az ügyeletet, ott ellátnak akkor is, ha területileg nem tartozol oda.

2017. okt. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tegnap előtt este történt, hogy jelentkeztem egy tánc egyesületbe, ahol kicsit túl nyújtottam magam a kelleténél, spárgáznunk kellett és nem a combom, hanem a hátam fáj. De kegyetlenül és ez a második nap , hogy nem írok ülni és megállás nélkül fáj. Szerintem gerincferdülésem lett:( Vagyis ha állok nem látszik,de ha előre hajolok látom a tükörből, hogy púpos a bal oldalom nagyon.. És ez eddig nem volt ilyen, tudom.

És arra gondoltam felkeresem az orvost hátha ad beutalót vagy kiközvetít egy gyógytornászhoz.

Viszont horribilis árak vannak..:/

Köszönöm a segítségeteket, felkeresem a körzeti orvost, aki itt van az albérlet környékén. De akkor ő neki nem kell fizetnem igaz?

2017. okt. 5. 11:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Gerincferdülést így nem lehet kapni - szóval ez teljesen kizárt!


De gerincsérvet kaphattál és minél elöbb el kellene menni elöször az ügyeletre, ök pedig átutalnak a megfelelö szakrendelésre. Ezt sürgösen kezeltetni kell, mert különben komoly és tartós bajod lehet belöle!

2017. okt. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

az orvosok nem tudnak rajtad segíteni

hátedzésen kívűl semmi se gyógyítja

2017. okt. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül orvoshoz nem sikerült elmennem azóta sem, viszont a fájdalom mára elmúlt. Mindennap gyógytornáztam. Schrotoztam és egy youtube-n lévő gyógytorna gyakorlatot megcsináltam, reggel, este és most már jó. :)!!! A púp is vissza ment, ami akkor tényleg nagyon óriási volt és ülésnél is éreztem, hogy púpos..:/ Remélem soha többet nem fordul elő.
2017. okt. 9. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!