Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek mit csinaljak?...

Szerintetek mit csinaljak? Rontgen?

Figyelt kérdés
Szoval meg junius vegen sportserules miatt nagyon elkezdett fajni a “mutato labujjam” az egyik labamon. Voltam vele haziorvosnal, aki lerendezte egy “biztos csak meghuztaddal”. Tudtsm hogy nincs meghuzva, de ugy voltsm vele hogy jo akkor varjunk. Egesz nyaron pihentettem, nem jartam edzesre. Viszont a fajdalom a mai napig nem mult el, es mostmar idojaras valtozasra is nagyon faj. Lehet hulyen hangzik, hogy egy labujj miatt panaszkodok, de nagyon kellemetlen, mert hat elsetalgatok en ugy vele hogy faj, de tesi orsn es edzesen problemat okoz. Nemtudom ez szamite, de ott faj ahol kb “kinő” a labujjam a labfejembol. Na de azt rzeretnem kerdezni, hogy szerintetek mit csinaljak vele? Ortopedia vagy rontgen? Esetleg valami mas?

2017. okt. 13. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menjél ortopédiára vele, amúgy sem mehetsz beutaló nélkül csak úgy röntgenre :)
2017. okt. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj tudom, de a haziorvosom cuki, ha megkerem hogy en naaagyon szeretnem megrontgeneztetni akkor ad beutalot😁
2017. okt. 13. 22:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát az elég nagy baj, ha a háziorvosod ennyire nincs tisztában azzal hogy a röntgensugárzás ionizáló sugárzás, azaz károsítja a DNS láncodat, szal fölöslegesen nem kéne terhelni a szervezeted vele. Ortopédiára menj, úgyis megröntgeneznek, de több értelme van.
2017. okt. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remdben koszonom❤
2017. okt. 14. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!