Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ma elütött egy autó, szerencsé...

Ma elütött egy autó, szerencsére nem lett nagyobb bajom, de teljes pánikrohamot kaptam és azóta is furcsán érzem maga. Mikor fog ez elmúlni?

Figyelt kérdés
A zebrán ütött el egy figyelmetlen autós ma, nagy sebességgel jött és még szerencsére volt annyi lélekjelenlétem, hogy elugrottam így csak a hátsó lábam kapta el. Utána viszont szinte nem is emlékszem, hogy mi történt körülöttem. Annyira emlékszem, hogy kérdezték a nevem és nem tudtam megmondani, csak sírtam és azt hajtogattam, hogy "jól vagyok csak nagyon megijedtem". Azóta is lelkileg olyan furcsán érzem magam. Olyan bizonytalannak vagy nem is tudom.... ez holnapra elmúlik majd?
2017. okt. 14. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mikorra múlik el, de menj kórházba, hogy kivizsgáljanak.
2017. okt. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tök érthető a pánikroham, ha az ember a saját bőrén szembesül azzal, hogy egy barom bármikor elütheti. Kártérítést fizet?
2017. okt. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt hivatalos jegyzőkönyv felvétel ? Tudod az autó rendszámát ? Készült orvosi látlelet ? Súlyos kártérítésre tarthatnál igényt !
2017. okt. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!