Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Zsibbad a karom, amelyikbe...

Zsibbad a karom, amelyikbe beleállítottam a kést. Menjek orvoshoz, vagy normális?

Figyelt kérdés
A húst próbáltam elválasztani a csonttól, mikor ez történt. Eléggé vérzett, de lefertőtlenítettem magamnak, meg bekötöttem, nem olyan mély. Tetanuszt pár hónapja kaptam, gondolom, azzal nem kell elmenni. Gyakran ér valami háztartási vagy munkahelyi baleset mert elég ügyetlen vagyok, szóval jól el tudom látni magamnak is. Viszont most nagyon zsibbad a jobb kézfejem (a jobb karomba állt a kés). Ez normális, elmúlik majd, vagy baj van?
2017. okt. 16. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
El fog múlni a zsibbadás, de nem ártana osszevarni a sebed.
2017. okt. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem merném saját magamat élőben csontozni.
2017. okt. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm

#2 :D

2017. okt. 17. 12:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el kedves kérdező a bslesetire. Ki kell tisztìtani rendesen azt a sebet...
2017. okt. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Arról nem is beszélve,hogy ha így látatlanba jól veszem ki egy ideget is elszúrtál(hattál) én elmennék a helyedben. van egy ismerősöm akinek hasonló dolgok folytán nem mozog a gyürűs ujja,Ő is magát foltozta meg.


Rézgróf

2017. okt. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!