Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet ez, volt már valakine...

Mi lehet ez, volt már valakinek hasonló? (térdprobléma, bővebben lent)

Figyelt kérdés
Két napja érzem furán a térdem. Az a baj, hogy pontosan nem is tudom megmondani mit érzek. Olyan mintha feszülne és egész nap szinte bizsereg (zsibbadásszerű de nem az). Fájni nem fáj egyáltalán és ezek a tünetek leginkább akkor jelentkeznek, ha sokáig ülök vagy fekszem, de egyébként a mozgás nem okoz gondot. Elég aktívan sportolok, hobbi szinten ugyan de amolyan testépítés szerűvel foglalkozom, ebből kifolyólag rendszeresen súlyokkal edzem, nem olyan nagyon nagyokkal, de nem is 1-2 kilóval. Egyik edzés alatt sem éreztem fájdalmat, vagy sérülést, de eléggé aggódom, viszont orvoshoz a héten biztosan nem jutok el, szóval ha esetleg valakinek volt már hasonló az leírná, hogy miért van ez és mit lehet vele tenni? Vagy bárki akinek van ötlete. Előre is köszönöm!

2017. nov. 16. 00:41
 1/1 anonim válasza:
Nem vagyok szakember, de a súlyzózás okozhat gerinc problémákat, ami zsibbadásszerű tüneteket is produkálhat. Egy-két súlyzózást kihagynék, helyette úszás, az jól kompenzál. Lehet szauna is, mivel nem fáj, ezért valszeg nincs gyulladás.
2017. nov. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!