Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Torott gerinccel, eldeformalod...

Torott gerinccel, eldeformalodot csigolyaval lehetek meg allatorvos?

Figyelt kérdés

Nekem a lovaglas az eletem. Minden idot amit lehetett a lovardaban toltottem, lohaton illetve sokat segitettem a lovak korul. Komoly terveim voltak lovaglas teren,mig egyik nap egy szerencsetlen baleset kovetkezteben eltort a gerincem.

Gyorsan rohantunk a korhazba, masnap megmutottek, van 4 csavar es 4 tartorud a csigolyamban, a doki szerint ossze fog szepen forrni. Csakhogy ugyanez a torott csigolya el is van deformalodva befele a gerincvelo fele,folyamatosam nezni kell, mert ha rosszabbodik, ki kell venni es kicserelni muanyagra :(.

Ezek utan o nem tanacsolja nekem hogy valaha is lora uljek, mert ezzel egyreszt tovabb rontanam a csigolya helyzetet, masreszt eleg egy kis eses es lebenulhatok. :(

Ezt en sehogy sem tudom feldolgozni, vegul ugy dontottem, allatorvosnak jelentkezek, hogy ha mar nem ulhetek Lora, akkor segitsek rajtuk.

A doki nem mondta hogy nem lehetek az, csak azt, hogy nem emelhetek sokat, derekfajos leszek, mindem idojarasvaltozast megerzek stb

Szerintetek lehetek igy is sikeres logyogyasz szakallatorvos?

ha a gerincem ezt is megakadalyozza komolyan nem tudom mit csinaljak


2017. nov. 24. 07:15
 1/3 anonim ***** válasza:
En csak annyit mondanek: "Stephen Hawking" ... hidd el, siman lehetsz allatorvos.
2017. nov. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Salx Narval ***** válasza:
Állatorvos mindenképp de , hogy a nagyobb állatokkal boldogulni tudsz e az kérdéses, azért ott vannak strapás feladatok is, igaz azokhoz segítőket is alkalmaznak. Én minden esetre remélem, hogy normalizálódik az állapotod és teljesül a vágyad valamilyen formában.
2017. nov. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetnél? A lovakat nem kell emelgetned, és nem neked kell majd takarítanod az istállót!
2017. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!