Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Meddig kell gipszben fekudnom?

Meddig kell gipszben fekudnom?

Figyelt kérdés

Autóbaleset következtében eltört a combcsontom és a csipom is.

Most már hatodik hete vagyok a kórházban, otthon a barátnőm egyedül nem tudna ellátni, haza nem engednek.

Az orvos hetente néz meg de mindig újabb hétre ítél..


2017. nov. 24. 07:31
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azt mondjak utána még egy időre toloszekbe fogok kerülni de már az is jobb lenne mint ez a tokig gipszben fekvés.
2017. nov. 24. 07:32
 2/16 anonim ***** válasza:

Lehet, nem kotott meg a gipsz rendesen :) ... csak vicceltem.


Komolyra forditva a szot ... valoszinu nem volt kis baleseted es a csontjaid meg olyan allapotban vannak, hogy konnyen elmozdulhatnanak, ezert inkabb meg korhazban tartanak. Egy korhazban nem olyan virgonc az ember mint odahaza.


Jobbulast!

2017. nov. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Törött combbal, derékig gipszben mozgáskéotelen vagy és nem tudod magad ellátni. Sajnos muszáj ezt a helyzetet most elfogadnod. Lassan kivesznek a gipszből, ha már 6 hete benne vagy. Nekem 9 éves koromban volt combcsonttörésem, szerintem én is ilyen hat hét körüli ideig voltam gipszben. Mondjuk nekem jobb volt, mert engem hazaengedtek, mert otthon tudtak rólam gondoskodni a szüleim. Jobbulást!
2017. nov. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mankóval sem tudsz járkálni kicsit? Teljesen ágyhoz vagy kötve?
2017. nov. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mi történt amúgy? Mi volt a szituáció?
2017. nov. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem tudok mankóval sem mert a derekam is gipszben van a labammal együtt egészen a koldokom fölé, és nem is szabad felkelnem, de nem is tudnék.

Tegnap mondta az orvos, hogy még egy het itt aztán atgipszel, lábamon lesz gipsz combig és mehetek haza.

Nem adtak meg az elsőbbséget és kb 100-al belénk hajtottak. Párom is itt fekszik a folyosó másik végén női osztályon. Neki mindkét lába és keze eltört.

2017. nov. 25. 12:43
 7/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom :S És vécézni ilyenkor hogy lehet? Már bocsi, csak kíváncsi vagyok.
2017. nov. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Pelenka és kateter..
2017. nov. 25. 19:43
 9/16 anonim ***** válasza:
Jobbulast nektek!
2017. nov. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hogy reagáltál mikor megtudtad hogy be fognak gipszelni?
2017. nov. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!