Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Krónikus derékfájás, rejtélyes...

Krónikus derékfájás, rejtélyes görcsök a hát alsó szakaszán, mi lehet?

Figyelt kérdés
Egy ideje mindenféle csomó, görcs, blokk növöget a derekamba, hátamba, többnyire a gerinc mellet, alsó háti szakaszon. Masszázs esetenként inkább csak ront rajta, nem érdemes nyomkodni. Lábba nem sugárzik, de mozgásra fáj. Ha esetleg sikerül mégis valamennyire kimasszírozni, más ponton megjelennek, visszatérnek. Eddig már minden vizsgálat megvolt. Röntgen, MR, izotóp, volt gyógytorna, manuálterápia, gyógyszerek, masszázs, ortopédus, reumatológus. Sehol semmi, max egy kis gerincferdülés, de az sose okozott problémát. Porckorong kopás is van, de az se nagy szám állítólag. Sérv sincs. Gyógytorna 18 hónapja megy, az se segít. Mi lehet szerintetek?

2017. nov. 25. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. nov. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
35 vagyok
2017. nov. 25. 23:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 75 vagyok, ugyanezzel a panasszal.
2017. nov. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én köztetek 54 évesen, és senki nem tud segíteni:-(
2017. nov. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A Kiromed Delta nevű gerincpad valamennyit segített, abszolút megérte, de csak enyhít a fájdalmon, a probléma okát ettől még nem találtuk meg :(
2017. nov. 26. 12:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor csak óvatosan mindennemű szerkentyűvel. Ha megvan az ok és javasolt ez a pad akkor célszerű használni. Vannak esetek amikor csak árt.
2017. nov. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy kis update mindenkinek: Egy amerika gyógytornász PDF-ben letölthető könyve meghozta a gyógyszermentes, élhető életet: Sherwin Nicholson: Low back pain program. Angolul van, de mindenkinek ajánlom. Nekem megmentette az életem. Újra tudok dolgozni, sportolni.
2019. ápr. 16. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!