Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Csuklofájdal, visszatérő már...

Csuklofájdal, visszatérő már több mint egy éve. Megeröltettem a Csodás anglia munkámmal, azota sorozzosan kikészül. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Ráadásul pl takarítás után, rengeteg gépelés után , műköröm épitéssel is foglalkozom, most pl azért mert reszeltem pátr oráig. Olyan szinten fáj, hogy az egész karomba sugárzik fel, illetve a kézfejembe.

Konkrétan ilyenkor a fésűt nem bírom tartani vagy mozgatni a csuklom. Eléggé kellemetlen, adott esetben ráadásul a jobb kezem használhatazlanná válik. Plusz tényleg gyakori. Pihentetni munka napokon esélytelen, amugy attol mulik plusz szorítò kötés- , Már auon gondolkodom, hogy orvoshoz megyek, tartok tőle, hogy rosszabb lesz, de értelmetlen vizsgálatokra nincs időm. Valakinek valami tipp! Balaeseti kizárva, mivel nem balest, házi orvos mit tud kezdeni vele?



#megerőltetés #Csuklo fájdalom
2017. dec. 9. 01:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Több, mint egy éve fáj a csuklód, sőt, az egész karod, mozgatni sem tudod néha, és nem volt annyi eszed, hogy elmenj orvoshoz? Te teljesen idióta vagy?
2017. dec. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TR75 ***** válasza:

Szerintem meg van erőltetve/ínhüvelygyulladásod lehet. Az ínhüvelygyulladás tünetei jellegzetesek, az orvos nagyjából 15 másodperc alatt felállítja a diagnózist, röntgennel igazolják. 2 hét sín/gipsz. Csak a pihentetés segít, a gyulladásra használhatsz kenőcsöt, gyulladáscsökkentő fájdalomcsillapítót, jegelést. Ha már krónikus, akkor műtét sem kizárt.

Minél előbb menj el ezzel orvoshoz. Jobban jársz.

2017. dec. 9. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el házi orvoshoz majd ő megmondja hogy hova kell vele menni, szerintem kórház lesz.
2017. dec. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!