Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Leszakadta a műkörmöm annyira...

Leszakadta a műkörmöm annyira bent, hogy már csak alatta a kis bőr tartja. Nagyon fáj. Mit csináljak vele ha nem merem letépni? Ha így hagyom nem hal el az a bőr darab?

Figyelt kérdés

Úgy tört el a körmöm, hogy elöször beszakadt, majd az egész letört, de annyira bent, hogy alatta a kis bőr darabka még tartja.

A műkörmösöm se meg én sem merem levágni. Nagyon fáj alapból aludni sem birok.

Volt aki azt mondta vágjam lejjebb (ez meg is történt. Bekötöttem.

És azt mondták el fog halni az a része a bőrömnek és majd magától leesik. Ez igaz lehet?

Mit csináljak vele?

Az a baj nem bírom a fájdalmat és ha leszedem a kötést olyan undorító látványt nyújt hogy majdnem elájulok.

A többi körmöm már meg van csinálva hogy ne történhessen többet ilyen baleset...



2017. dec. 10. 04:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Vigyázz rá és kötögesd szorosan egy pár napig. Majd ha bátorságot veszel magadon tépd le. Úgy se fogod kibirni azzal a lifegő körömmel. Pont be akad mindenhova, meg pont az ütöd be mindig...ismerős :D
2017. dec. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eskü nem értem,a valódi körmöddel együtt szakadt le vagy mi?
2017. dec. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában úgy szokott 2es
2017. dec. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!