Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Erre mit talalhatnék ki?...

Erre mit talalhatnék ki? Megkarmolt a macska? Elejtettem egy szöges deszkát és felkarcolta a karom?

Figyelt kérdés

Kicsit megkarcoltam magam, takarni tervezem, de ha rákérdeznek mi lenne hihető? Macska? Szöges deszka? Vagy mi?


Csak mert lesz holnap tesim, és pulcsiban leszek, de oltozesnel eszrevehetik...


[link]



2017. dec. 17. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
A korosztályod hamarabb megérti ha azt mondod hogy mentálisan instabil, gyenge és megvezethető ember vagy, aki a neten terjedő vagdosás-divatba beszállt, hiszen arról azt mondják hogy jobb lesz tőle, és neked is ezzel kell a feszültséget levezetni. Erre csak bólogatni fognak meg szánakozni rajtad, de legalább nem kérdeznek többet vagy a hátad mögött beszélik ki hogy te legyél az osztály bolondja.
2017. dec. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a netről láttam, hanem itthonról. Még mielőtt folytatná bárki is szerintem nem erre kérdeztem rá.
2017. dec. 17. 13:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

OMG! Segítettél fát pakolni valakinek, aztán megkarcolt.

De azért jó lenne, ha ilyen hülyesegeket nem csinálnál.

2017. dec. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
A kicsikre, hogy a cica, a nagyra, hogy egy tigris.
2017. dec. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én volt, hogy azt mondtam, beleugrottam valami szúrós bokorba...xDD

Mondjuk én nem vágdostam magam, hanem tényleg valami még balfszabb dolog miatt nem mertem az igazat mondani...Nem is tudom már, mi volt...:'DDD

2017. dec. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!