Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Üvegszilánk van benne?

Üvegszilánk van benne?

Figyelt kérdés
4 hete elvágtam az ujjam elég szépen, bementem a kórházba ahol "ellátták" a sebet, kaptam rá sebösszehúzó tapaszt, és kötést. Mondták hogy ha nem akarok vissza menni akkor házi orvoshoz is mehetek kötéscserére. Úgy gondoltam hogy egy kötéscserét én is megoldok ezért nem mentem vissza . Aztán inkább szóltam egy ápoló barátomnak és ö cserélte a kötést. Mondta 2 hét múlva a tapaszokat is levehetem. Mivel beletenyereltem a az üvegbe ezért nem csak az ujjamat vágtam el hanem a hüvelyujjamat és a tenyerem alját is de azok nem voltak vészesek. Kettő hét után mind két kicsi seb felvolt picit púposodva és szúrt. Üvegszilánk maradt bent. Amit sikeresen ki vettem. Na de a lényeg 2 hét után levettem a tapaszt és sebes volt az ujjam nem is tűnt annyira vészesnek. Viszont mikor leesett a seb ami kb 2-3 napja volt azt vettem észre hogy egy picit felvan puposdva. Akkor normálisnak gondoltam viszont érzem hogy szúr a helye.. szinte biztos hogy üvegszilank van benne viszont sehogy se tudtam ki venni. Hogy csináljam? A kórházba biztos nem megyek vissza mert ezek nem normálisak nem az első eset hogy félre kezelnek vagy épp valamit nem úgy csinálnak ahogy kell. Valakinek valami ötlet ? Vagy normális ez 4 hét után lehet nincs benne szilánk ? Tetanuszt kaptam azt még hozzá teszem. Nem gennyes a seb csak egy pici pukli van ami ha úgy érek hozzá akkor szurófájdalom jelentkezik .

2017. dec. 28. 03:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!