Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hirtelen lüktető fejfájás...

Biohazardxxx kérdése:

Hirtelen lüktető fejfájás edzés közben?

Figyelt kérdés
Éppen fekvenyomtam edzésen és nagyon erölködtem, majd arra lettem figyelmes hogy a tarkom felett egy tenyérnyi ponton lüktet a fejem és iszonyatosan fáj. Szinte majdnem leestem a padrol és 5-10 percig nem mertem felállni sem. 2 napig éreztem és amost az 5. napra enyhült mondhatni eltünt, de szex közben még igy is lüktet. persze edzeni nem merek vele menni. Lehet hogy elpattant egy ér vagy mi lehet a probléma. ami segithet: táplálkozással folyadékbevitellel nincs gond, de dohányzom napi 1 doboz és keveset alszom napi 5-6 óra és az edzéseim több mint intezzivek.

2018. jan. 2. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elpattant egy ér a fejedben, ha csak az 5. napra enyhült a fájdalom. Ez egy intő jel, hogy talán ezzel a típusú edzéssel le kellene állni. Továbbá javaslom, hogy keress fel egy orvost, nem is értem, miért nem tetted azonnal. Ez nem játék.
2018. jan. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mert németországba most költöztem ki és még a ynelv nem megy tulságosan. mondjuk rengeteg dolgot is szedek ilyed edzéselőtti nitrogen oxid fokozók meg hasonlók amitől az erek kitágulnak elég szépen ami nagyobb teljesitményt jelent. mostmár leáltam ezzel nem edzek 1 hete nem kávézom meg semmit. én is erre gondoltam hogy elpattanhatott. szóval most kimélem magam. a hétvégétől teszt jeleggel elkezdek megint edzeni de csak nagyon finoman kis súlyokkal hogy tudjam baj van e még, ha nem javul akkor doktorhoz elmegyek.
2018. jan. 2. 12:45
 3/8 anonim ***** válasza:
A NO fokozokat felejtsd el - es az osszes "preseleses" gyakorlatot, ahol felnyomod a vernyomasod az egekbe (felhuzas, guggolas stb). Merd a vernyomasod rendszeresen!
2018. jan. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Micsoda egészséges "sport"... Növeszteni az izmokat, - amikre egyébként aztán semmi szükséged nem lesz - néhány elpattanó ér, megrándult derék, meg kificamodott csukló árán.
2018. jan. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
te inkább menj aludni ha már értelmes hasznos válasszal nem tudsz szolgálni. azért mert neked nem megy vagy lusta vagy hozzá attól nem kell lenézni ezt a sportot.
2018. jan. 3. 01:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs mit lenéznem, mert ez nem sport.

És több kalóriát égetek el egyébként, mint te, ennyit a lustaságról.

2018. jan. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ez olyan mint én azt mondanám hogy a foci nem sport mert csak nagyra nőtt labdázó gyerekek űzik és sok nagyra nőtt gyerek gyermek nézi ezt. de legyen igazad de ha neked nem tetszik valami akkor az tartsd magadba. felőlem annyi kalóriát égethetsz el a kis fogyiddal meg aerobikoddal amennyit akarsz de ha nem a kérdésemre válaszolsz segitőkészen és tapasztalattal akkor mi a francért irogatsz még itt nekem. nem akarok vitázni elhiheted de örülnék ha már valami nem tetszik azt tartsd magadba vagy próbálj meg segiteni mert a te hülyeségeid nélkül is van elég gondom.... köszönöm szépen drágám megérted :) puszi.
2018. jan. 3. 18:37
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Tudnál segíteni, hogy hogyan oldódott meg a problémád? Nekem is hasonló bajom van a leírtak alapján és kísértetiesen hasonlít. Mindenképpen megyek vele orvoshoz, de hátha előzetesen tudsz segíteni, hogy pontosan mi is volt ez.

2023. szept. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!