Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitől fáj a bokám? Többi lent

Mitől fáj a bokám? Többi lent

Figyelt kérdés
Előzmény nélkül. Kezdetben egy hétig nem tudtam ráállni. Ennek már egy éve. Fél évig fájdogált. Orvos nem tudott velem mit kezdeni. Most már csak akkor fáj ha próbálok edzeni. Régen sportoltam, akkor nem volt gond. Ötletek? Köszi!

2018. jan. 5. 17:22
 1/3 anonim válasza:
Ha előzmény nélkül fáj, elég nehéz megmondani, h mi lehet a baja. Csak egy tippet tudok adni : ha sportolsz vele, fáslizd be és/vagy használj vmi sportkrémet.
2018. jan. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet gerincsérv esetleg. Nem vagyok orvos, csak fáj, zsibbad a térdem külső oldala. Kiderült, gerincsérv okozza. A bokád melyik oldala fáj?


Isiász


Az ágyéki gerincsérv gyakori tünete az isiász, ami az itt kilépő fő idegtörzsről (nervus ishiaducus) kapta a nevét. Mivel ez az alsó végtagot is beidegzi, így gyakran lábfájdalommal jár, jellemzően a derék - farpofa aló része - comb hátsó fele - térd külső oldala - külső boka mentén.


[link]

2018. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még valamit a porckorongsérvről. Nem azt mondom, hogy ilyen problémád van, de nem árt ezirányú vizsgálat.


[link]

2018. jan. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!