Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tesiórán megroppant a gerincem...

Tesiórán megroppant a gerincem és azóta fáj a hátam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ez el fog múlni? Vagy orvoshoz kellesz menni?

2018. jan. 8. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem teszel rosszat ha elmész egy orvoshoz.
2018. jan. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
2-es te gyökér... Szted mit tud tenni az orvos? Minek van egyáltalán? Lehet hogy azért mert meg tudja mondani hogy hogyan gyógyul gyorsabban? Á, nem hiszem, az rúl egyszerű lenne. És kedves kérdező, tényleg nem tesz rosszat hogyha elmész orvoshoz, hogy finoman fogalmazzak.
2018. jan. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Az kórházban fájdalomcsillapítót adnak, és olyan pozícióba fektetik a beteget, hogy a gerincét ne érje komoly terhelés. Aztán bennt tartják addig, amíg a törés be nem forr.
2018. jan. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nekem is ilyen volt, de nekem a gerincem és a nyakam is fájt, de nem mentem orvoshoz és egy hét alatt elmúlt.
2018. jan. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Menni szeretnénk ortopédiára, de csak áprilisra kaptunk időpontot :(
2018. jan. 31. 16:30
 6/9 anonim ***** válasza:
akár milyen hihetetlen, az ortopédián se fognak helyetted egyenesen ülni és nincs titkos csoda tabletta vagy csoda torna, az meg már a legalja, ha valaki csak orvosi utasításra kezd el sportolni
2018. jan. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6. Biztos, hogy erre a kérdésre akartál válaszolni?
2018. febr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
szerintem nem :D
2018. febr. 13. 19:38
 9/9 anonim ***** válasza:
nagyon keményen leoltottatok :D
2018. febr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!