Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Sérülések, balesetek

A kérdés
Dundus1000 nevű felhasználó kérdése:

Megütöttem a falat párszor, az éjszak. Öklöm fáj, de be tudom hajlítani ökölbe tudom szorítani a kezem (nem erősen). Eltört?

jan. 14. 11:17  Privát üzenet  

A válaszok

A falat ne verd, föleg ne éjszaka, amikor másokat is zavar, emellett igencsak idióta dolog!

A kezed meg nem valószínü, hogy eltört, de hajszálrepedések lehetnek. Most fáslizd be, ne mozgasd és hütsd.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 14. 11:27 Privát üzenet
A fal?

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 14. 16:05 Privát üzenet
Megérdemelnéd, idióta...

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 15. 14:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elestem és sikerült lefejelnem egy falat útközben. Mit csináljak, hogy minél kisebb monoklim legyen?
4 éve és 1 hónapja is megütöttem a jobb sípcsontom közepét. Nagyon lassúnak tűnik a jabulás. Normális ez?
Majdnem 2 hónapja megütöttem a körmöm. Ma leesett. Normális, hogy ilyen?
Munka közben megütöttem a kezem, de nem szeretnék elmenni rogenre feleslegesen. A repedést a zuzodastol hogyan lehet megkülönböztetni?
Megütöttem a lábkörmöm. Le fog esni. Megéri leszedetni az orvossal, vagy várjam meg amíg magától leesik?
Megütöttem a körmöm. Le fog esni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Sérülések, balesetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!