Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Sérülések, balesetek

A kérdés

Kb 1 hete nyakfajassal kezdodott, mostmár faj a hátam ha megprobalok kiegyenesedni. Valakinek volt mar hasonlo? Balesetire vagy ortopediara menjek?

Szoval kb 1hete ereztem,hogy akarhogy forgatom a nyakam vagy tartom a fejem kenyelmetlen hatul a csigolyaknal

Elotte nap meg annyi volt (ha szamit) hogy a jobb vállam es nyakam hajlata borzasztoan fajt

Es ma felkeltem es ereztem hogy alig tudok kiegyenesedni ,mert faj a hátam es a lapockam kornyeken

Keress kérdéseket hasonló témákban: hát, nyak, csigolya, fájdalom, gerinc, váll

2018. jan. 14. 11:56  Privát üzenet  

A válaszok
Ahová akarsz. Én egy csontkovácshoz mennék.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. jan. 14. 12:16 Privát üzenet
Voltaren vagy Flektor gélkapszula és kenőcs aztán menj el csontkovácshoz.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. jan. 14. 13:51 Privát üzenet

csontkovácshoz ne!

Nem tudom az életkorod, nem tudom hogy az időjárás változásra vagy érzékeny vagy idegbecsípődésed van, orthopédiára menj.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. jan. 17. 18:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok segíteni? Állandó puffadástól szenvedek, bármit eszek, vagy épp nem eszek, akkor is. De olyan szintű, hogy kiegyenesedni nem tudok. Hova kéne fordulnom, vagy mitől lehet ez?
Borzasztóan fáj a gyomrom. Úgy kezdődik, hogy ha picit éhes vagyoks akkor korog egyet utána annyira görcsöl, hogy kiegyenesedni is nehéz. Mi lehet ez? Érdemes dokihoz menni?
Normális ha óriási fájdalmak közt görcsöl a hasam? Szerintem 3x fájdalmasabban mint ha a nőknek megvan :/ Ilyenkor nem bírok kiegyenesedni, le kell hajolnom hogy ne fájjon annyira.16F
Tegnap soroztunk, s hirtelen rettenetesen megfajdult a gyomrom. Egesz ejjel fajt, neha annyira, hogy majdnem elajultam, osszegornyedve ultem reggelig. Mara picit enyhult, de meg...
Ma erős anyaméhi fájdalom ért, nem tudtam kiegyenesedni sem annyira fájt. Vizeléskor is erős fájdalmat éreztem. Fájdalomcsillapito hatására elmúllott. Emellett késik a...
Az mitől van, ha guggolok, nehéz felállni, ha lehajolok, nehéz kiegyenesedni, ha ugrok, fáj a bokám?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Sérülések, balesetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!