Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Belilult körömre lehet műkörmö...

Belilult körömre lehet műkörmöt tenni?

Figyelt kérdés
Rácsaptam az ujjamra az ajtót és belilult. Nem hiszem, hogy le fog esni. Lehet tetetni rá műkörmöt?

2018. jan. 19. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem sanszos, hogy leesik,szerintem építenek rá. Azért ez nem egy fertőző körömgomba.
2018. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem sérült a körömágy és nem túl nagy kiterjedésű akkor nem valószínű, hogy problémát okozna, de ezt is igazából körmöse válogatja. Van aki nem vállalja be. Nem feltétlenül azért mert akkora baj lenne, hanem mondjuk mert ilyen esetben a zselé nagyon tud égetni miközben köt, illetve a leszedés is fájdalmas lehet később. Nem tudom milyen körmöt szeretnél, de talán most egy rövidebb porcelán köröm okosabb megoldás lenne.
2018. jan. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A körömágy felöli részen van belilulva kb a köröm közepéig és a bőr is kicsit “fel van emelkedve” szóval mintha duzzadt lenne a körömágy fölött.
2018. jan. 19. 21:05
 4/4 anonim ***** válasza:
40%
Nem lehet. Fesd be két rétegbe!
2018. jan. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!