Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 2-3napja tesi orán ráestem a...

Shiftman kérdése:

2-3napja tesi orán ráestem a kezemre és nagyon fájt de nem dagadt és lilult be mostmár tudom mozgatni de ha bizonyos irányba mozditom fáj és ha rátámaszkodol akkor is szerintetek eltörhetett? Nem. Igazán szeretnék dokihoz menni.

Figyelt kérdés

2018. jan. 23. 06:46
 1/4 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Ha eltört volna (majdnem) biztos,hogy duzzadt,lila lenne.Mondjuk jó lenne tudni,hogy melyik része fáj(csukló,könyök,alkar,felkar)!Valószínűleg rándulás történt,azt pedig pihentetni,borogatni,kenni kell...Ha nagy a fájdalom,érdemes csillapítani...
2018. jan. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha el nem is tört, de simán húzódhatott.


Menj el röntgenre, gyorsan megvan és inkább lásson orvos, minthogy használhatatlan legyen a kezed.

2018. jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket elmentem orvoshoz és megröngenezték megrepedt a csont de nem olyan komoly.
2018. jan. 24. 20:57
 4/4 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Jobbulást!!!;)
2018. jan. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!