Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Van esély a teljes gyógyulásra?

Van esély a teljes gyógyulásra?

Figyelt kérdés
idén nyáron nagyon rosszul léptem, és magam alá fordult a bokám. Megdagadt, de végül nem jutottam el orvoshoz (igen tudom nagy hiba). Bár már meggyógyult, elmúlt adagadás és sétálásnál futásnál nem fáj, de bokakörzéseknél, érzem még, hogy fáj, de már nem tudom mit lehetne csinálni vele. Voltam orvosnál, azt mondta, már biztos begyógyult, kenegessem krémmel, de attól tartok műteni kellett volna esetleg, és félek, hogy nem lesz sosem olyan, mint régen volt. Szerintetek ez mi lehet? Mert pl ha megnyúltak a szalagok, nem tudom, hogy az milyen eséllyel gyógyul. Válaszotokat előre is köszönöm!

2018. jan. 24. 17:16
 1/1 samana válasza:
92%
szia, igen is meg nem is, igaz hogy bár meggyógyul, de idősebb korban a szallagok sokkal merevebbek lesznek mint az átlag emberé,a járás az első percekben fájdalmasabb lesz
2018. jan. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!