Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szokatlanul vérzik az orrom?

Szokatlanul vérzik az orrom?

Figyelt kérdés
Megvoltam fázva, ilyenkor sokszor folyik az orrom, ami kiszárította, emlékszem, hogy a belseje ( amit érzek az csak itt kb. az eleje) tiszta száraz volt. Nagyon zavart, hogy még kifújni se tudom. Nagy nehezen kikapartam amit tudtam zsepivel, nem fáj. Csak még mindig irritált a szárasság és szoktam piszkálni KÍVÜLRŐL. Vagyis néha dörzsölöm, nyomkodom. Anya szerint kiskorom óta piszkáltam, de soha nem vérzett. Nah és a piszkálás után rá egy 1 percre bum, már az érzem valami folyik végig az államon, tiszta vér lett minden stb. Nem ilyedtem meg, mert erre a szárazságra fogtam. Ez volt tegnap, most tanulok, és csak úgy megint eleredt. Hamar eláll, de egy kicsi szúró fájdalom van benne, amit hamar elfejtek szóval nem zavar. Nagyon fura, már félek hozzá érni. A jobb orrom csak. Szerintetek megéri parázni? Valami oka lehet?

2018. jan. 26. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyugi, nincsen baj. Nekem egy erősebb orrfújástól is simán elered, szóval tapasztalatból mondom, hogy nem kell paráznod.
2018. jan. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!