Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Izomhúzódásra jó a kinesio tape?

Izomhúzódásra jó a kinesio tape?

Figyelt kérdés
2018. jan. 26. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen ha képzett szakember ragasztja fel. De csak a tapetől nem érdemes csodát várni ez mindig csak kiegészítés lehet egy terápia mellett.
2018. jan. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És én bízzak teljesen a háziorvosomban? Elmondtam mi a helyzet, hogy honnan indult el és azóta már jobban és máshol is fáj. Tesizni nem is tesiztem már 2. hete, balettra mentem, de ott koreográfiát csinálunk és most pont olyan táncunk, hogy még spárga meg lábdobálás se kell hozzá. És én nem is tudom annyira elhinni, hogy egy kis reuma krémmel kenegessem, meg pihentessem, de azért mégsem, mert szerinte mozgás közben gyógyul. Oké, nyilván ő az orvos és tudja meg ért hozzá, de kb 3 méterről szeme sarkából nézett rá farmeren keresztül és még azt se hallgatta meg, hogy mikor hogy fáj. Én ezzel elmenjek be a balesetire? Mert tényleg hamar rendbe kéne jönni, mert versenyre készülünk.
2018. jan. 27. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!