Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » S. O. S.! Kibicsaklott a...

S. O. S.! Kibicsaklott a térdem, de visszament, mikorra fog ez rendbejönni, kell műtét, vagy gipsz?

Figyelt kérdés
Pár napja kibicsaklott a térdem, mert elestem, de visszament a helyére. Voltunk orvosnál, megröntgenezték, jegelést, krémekkel kenegetést javasolt. Azóta be van dagadva, és nem tudom behajlítani, mert érzem, hogy készül kiugrani a helyéről, egyszer jobban behajlítottam a kelleténél, és majdnem kiugrott, éreztem. Mikorra fog ez meggyógyulni, és mit kell tenni hozzá (úgyértem, gipsz kell-e valószínűleg, vagy műteni)?

2018. jan. 27. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Hetek, ha a röntgen negatív, mégis fáj, akkor endoszkópos műtét kell, fásli, rögzítés mindenképpen ajánlott.
2018. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
nekem egy hónapig volt ilyen lábra rakható, tépőzáras rögzítő ( [link] ), így tudtam járni, de egyébként ugyanúgy fel volt dagadva, egyszer le is kellett belőle szívni a folyadékot. Utána befeküdtem egy hétre az ortopédiára, ahol mindennap gyógytornász foglalkozott velem, és egy hét után már sokkal jobb volt, de utána is jártam még 10-15 alkalommal gyógytornásznál, heti kétszer azt hiszem, és így rendbe jött
2018. jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!