Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fitymafék beszakadás, nem...

Fitymafék beszakadás, nem teljesen csak részlegesen. Ha nem akarom műttetni mi a teendő? Valakivel fordult elő hasonló? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Kicsivel több mint 1 hete párommal szexuális aktus után fájdalmat éreztem a hímvesszőmben mikor hátrahúztam a fitymám, azt hittem csak megerőltettem. Bekentem neogranormonnal, a fájdalom elmúlt és éb hülye azt hittem már nincs baj így pár nap pihentetés után csináltuk újra, ekkor jobban berepedt, most már tudom mi a baja. Viszont nem fáj ha hátrahúzom, csak látom, hogy nem oké. Ha nem akarom, hogy megműtsék illetve nem tervezem az urológus felkeresését mit érdemes tenni azon kívül, hogy pihentetem meg kenem? Valaivel fordult elő hasonló? Mennyi idő alatt gyógyul meg? Illetve ha nem fáj, akkor elszakadhat teljesen így? 21/F

2018. jan. 28. 14:51
 1/4 anonim válasza:
Rövid fitymaféket meg lehet nyújtani. Lankadt állapotban két hétig minden nap forró vízben lehúzod fityma alatti részig megmosod alaposan meg tornáztatod kicsit. 3. Héttől próbálod nyújtani merev állapotban csak szépen lassan! És hidd el megnyúlik! Szexet mindig úgy kezd hogy lankadt állapotban hátrahúzod! Használjatok jó síkosítót, és hidd el helyrejön az!
2018. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Csak ez inkább heves aktus miatt történt, nem gondolom, hogy rövid lenne, mert 3,5 éve rendszeres a szexuális életem és eddig nem fordult elő... Vagy ha bereped akkor mindenképpen rövid volt?
2018. jan. 28. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem,lehet,hogy csak a heves aktustól repedt be.Ha rövid lenne,azt már észrevetted volna.

Viszont,ha hegesen gyógyul,attól picit megrövidülhet és akkor a továbbiakban is problémás lehet majd nemi életet élned.

2018. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amelyik szerszám nem működik megfelelően, azt meg kell javítani és nem okoskodni körülötte, mert csak selejtet lehet vele csinálni.
2018. jan. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!