Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A fájos lábam miatt elvesztett...

Csylla92 kérdése:

A fájos lábam miatt elvesztettem a munkahelyem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kis korom óta probléma van a bal bokámmal, eddig 5 docotrnál voltam 4 azt mondta hogy lúdtalpam van ami semmi köze hozzá,tavaly Decemberben voltam egy másik dokinál, ő azt mondta, hogy az Achilles-ínammal van a probléma ezért elküldött Fizikóterápiára. A munkahelyemen nem nézték jól szemmel hogy hetente 2* el kell járnom Fizikóra. Ezért ott kellet hagynom a mostani munkaehelyemet ahol csak 3 hétig dolgozhattam. Hatásos egyáltalán a fizikoterápia? És ha igen akkor a gyógyulási esélye mekkora? Mert szeretnék újra dolgozni de valamikor úgy fáj, hogy lábra se tudok állni..

25/Nő


2018. jan. 29. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem munkaidőben kell fizikóra járni :)


Nekem is kell pszichológushoz meg táplálkozási tanácsadóhoz az étkezési zavarom miatt, de természetesen munkaidő UTÁN megyek.

2018. jan. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ahova én járok az késő este nincsen és máshova nem mehetek :( ahova járok egyik nap délután 2-ig van a másik nap délután 4-ig..
2018. jan. 31. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!