Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Sport sérülés, vádli. Mi...

Sport sérülés, vádli. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Kb ötödször fordul elő viszont most már mindkét vádlimban egyszerre, hogy edzés utáni nap elkezd fájni mintha csak izomláz lenne, de aztán ahogy eltelik 1-2 nap csak rosszabb lesz és gyakorlatilag rá se tudok állni. Olyan mintha izomláz lenne megsokszorozva. Amikor eljutok erre a pontra mint most, hogy nem tudom be feszíteni az izmot mert iszonyatosan fáj és sántikálok ide oda mint valami szerencsétlen, nem tudok semmit tenni ellene, mert egyik izom sérülésre való krém vagy tapasz se használ.. amikor először volt ilyen megnézte orvos, és azt mondta hogy túlterheltem és pihentetni kell és elmúlik kb egy hét. De azóta se jöttem rá hogy hogy előzhetném meg vagy kezelhetném most hogy megint ilyen(ráadásul mindkettő szóval pláne olyan a mozgásom mint egy tyúklépésben menő zombié..) a neten se találtam semmit ami konkrétan erről szólna, úgyhogy nagyon megköszönném ha valaki megosztaná a tapasztalatait..😰😰😰

2018. febr. 11. 09:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!