Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hátfájás esetén az antibiotiku...

Hátfájás esetén az antibiotikum nem ront az állapoton?

Figyelt kérdés
Nehezet emeltem, fáj a hátam. És valójában meg is vagyok fázva, már egy ideje nem eddztem, szét vagyok csúszva. Szerintem ennek köszönhető, hogy lesérültem. Kellene szednem antibiotikumot, de az nem ront csak a helyzeten? Már azvégett, hogy mégjobban elgyengülök.

2018. febr. 12. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha antibiotikumot kellene szedned, de nem szeded, majd megkapod infúzióban, meg mellé egy csomó mást is. Egészségedre!
2018. febr. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi a baja, én ha beteg vagyok, csak a papír kell az orvostól, gyógyszert sosem szedtem az elmult 20 évben... 31/f...

Egy erős szervezet azért antibiotikum nélkül is legyőzi ezeket a megfázásokat...

Ha lázas vagy, takarózz be, aztán izzadd ki.

2018. febr. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is így szoktam. Nem szívesen szedek orvosságot. De ez most más, nem akar elmúlni...
2018. febr. 12. 10:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Antibiotokumot SOHA ne szedjél orvosi utasítás nélkül!

Az átlagember nem tudja megkülönböztetni a vírusos és bakteriális fertőzéseket, és az antibiotikumok felesleges szedése rezisztenciát alakít ki, ami miatt másoknak is kevésbé lesz hatásos az a gyógyszer.

Az antibiotikum nem Kalmopyrin, hogy csak úgy bekapjuk, ha fáj valami! És ha nincs bakteriális fertőzésed, akkor nem is használ semmit.

2018. febr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a vicces kis videót. Ígérem, hogy jól fogsz szórakozni rajta, és segíteni fog tisztábban látni.

https://www.youtube.com/watch?v=EHbTqMbHxwk

2018. febr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja, tetszet a videó. Antibiotikumot még szép hogy nem szedek csak úgy, voltam orvosnál és anélkül hogy megvizsgált volna, kiírt egyet...először nem szedtem be gondolván minek, kiizzadom, de már egy hónapja beteg vagyok, most meg a hátam is elkezdett fájni. De elmentem megint a dokihoz, most egyméterről belelesett a számba, és kiírt ugyanojan antibiotikumot, de most azthiszem beszedem...
2018. febr. 12. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!