Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi történt a kislábujjammal?...

Mi történt a kislábujjammal? Nagyon félek!

Figyelt kérdés

Kb. 10 perce bevertem a kislábujjamat az ágy szélébe. Azóta feldagadt, piros, és nem tudok ráállni.

Mozgatni tudom, a kezemmel is, meg úgy alapból a lábujjamat. Mit tegyek? Kérlek segítsetek!! Sürgős!! Nagyon félek! Légyszi csak normális válaszokat!!



2018. febr. 23. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Borogasd be és tedd fel egy székre a lábad, pár napig fájni fog és nem fogsz tudni cipőt húzni. Én kb 1 hétig nem tudtam utcára menni amikor szintén szétvertem a kisujjam.
2018. febr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Jöhet még!
2018. febr. 23. 15:47
 3/7 A kérdező kommentje:
És ez törés? Forduljak orvoshoz?
2018. febr. 23. 15:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod mozgatni, akkor nem tört el, szerintem csak zúzódás, holnapra még dagadtabb lesz. Nem tudsz mást csinálni, mint hideg vizes borogatás és felpolcolni, majd várni türelmesen míg rendbejön. Ilyen sok emberrel előfordul, hogy belerúg valamibe és egy darabig fáj a lábujja. Ez a fájdalom nekem akkor jó tanulság volt, azóta csak papucsban mászkálok otthon.
2018. febr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2018. febr. 24. 13:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ne szarj már be! Nincs ember a földön, aki még nem rúgta meg az ágylábát a kislábujjával. Rossz nyelvek szerint a teremtő azért adta, hogy sötétben is megtaláljuk a bútorok lábát.
2018. febr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tobbszor volt mar ilyen mindket labammal. Orvoshoz menni folosleges, mert csak osszekotne a mellette levo ujjal.
2018. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!