Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Sérülések, balesetek

A kérdés

Félig leesett köröm?

Kb 1hónapja rácsuktam az autó ajtaját a körmömre. Nagyon csúnyán belilult de azt hittem nem lesz probléma. Most volt egy fél centis lenőtt rész viszont a lilulás kezdeténép felvált teljesen és az alvadt vér “porzott” ki alóla. Vízzel szinte teljesen kijött és a felemelkedet rész levágtam hogy ne akadjon bele semmibe viszont a körmöm végén maradt egy 1-1.5cmes “élő köröm. Mi a teendő?

Keress kérdéseket hasonló témákban: leesett köröm, felvált, köröm

2018. febr. 25. 12:31  Privát üzenet  

A válasz
velem kétszer volt ilyen ne törődj vele, butaságvolt levágni le kellett volna ragasztanod ragtapasszal és várni amíg megnő az ujj köröm (ez kb. fél év), egyébként leragasztani nem késő.

# 1/1Időpont 2018. febr. 28. 16:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Zselével van megerősítve a körmöm amit nagyon beütöttem. Pár órával később észrevettem, hogy a körmöm felső része mozog illetve olyan lazának érzem. Le fog esni a körmöm?
Mit tegyek ha leesett a körmöm?
Sportsérülés következtében a lábujjról leesett köröm visszanő?
Mit tegyek, hogy a leesett lábujjköröm helyébe növő új köröm ne nőjön be?
Leesett a nagylábujjamról a köröm. Hogyan ápoljam?
Félig leesett a körmöm. Mit tegyek?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Sérülések, balesetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!