Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitől zsibbadhat a fejem bal...

Mitől zsibbadhat a fejem bal hátsó részén, ha hozzá érek?

Figyelt kérdés
2napja megcsúsztam a járdán és bevertem a fejem a betonon. 2-3cm-es repedés lett rajta.. Nem volt hányás, szédülés, így csak tegnap mentem orvoshoz, aki annyit mondott, 10nap ágy, sebfertőtlenítő és szükség esetén fájdalomcsillapító(agyrázkódást nem említett, nem küldött ct-re, se sehová, szóval gondolom annyira nem nagy ügy). A probléma az, hogy kb tegnap d.u/estefelé mikor elhúztam a hajam a sebről, megérintettem egy ponton a puklit(nem nyomtam vagy ütöttem, épp csak hozzáértem) és egy jó fél tenyérnyi részen lezsibbadt körülötte.. Megijedtem, ezért újra és újra gyengén végig simítottam és ugyanúgy lezsibbadt.. Még mindig. Tudja valaki, hogy ez mitől lehetséges?! Előre is köszönöm a válaszokat!

2018. febr. 27. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem lehet, hogy egy idegszál megsérülhetett benne és ettől zsibbad, ezzel nincs úgy mit tenni majd elmúlik.
2018. márc. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kicsit beparáztam, mikor elkezdett zsibbadni, mert még nem történt velem ilyen azelőtt és a doki, mikor voltam nála semmi extrát nem mondott, nem tudtam hogy később milyen lesz. Mostmár jobb, egy seb van ott és egy nagy púp, meg fáj gyakran, de már nem zsibbad. Köszönöm szépen a válaszodat!!
2018. márc. 4. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!