Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha átmenne egy autó a lábamond...

Ha átmenne egy autó a lábamond akkor eltörne?

Figyelt kérdés
Elméleti kérdés

2018. márc. 4. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Az autó nem, a lábad igen.
2018. márc. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha feküdnél és a lábszáradon menne át aminek jó a csontsűrűsége talán az kibírná törés nélkül, de ha a lábfejeden menne át szinte biztos hogy ott törne, sőt roncsolódna, és valószínű meg sem bírnák menteni.
2018. márc. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen.


A lábfejemen ment már át autó - én voltam a hülye, hogy nem léptem el a tolató elől -, semmi nem történt, csak piszkosul fájt :(

2018. márc. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó, munkavédelmi bakancsban voltam, mezítláb tuti ripityára tört volna.
2018. márc. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az is elég lényeges milyen auto. Milyen talajon. stb De valoszinü semmi nem történne. Kb olyan mintha 3-4 ember álna egyszerre a lábadra. Persze biztos lehet találni olyan körülményeket ahol sulyos sérülést okozna.
2018. ápr. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!