Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tennétek az én helyemben?

Mit tennétek az én helyemben?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket most az egyszer ne a helyesírással foglalkozzatok.. (Gyorsan írtam) na szóval. Ma olyan 18-19óra fele álltam a konyhaszekrény és az asztal kozott es a sarkamon alltam es elcsúsztam be a szekreny es az azstal koze naggyabol az asztal ala ugy nagyon nem utottem be mast annyira csak a labamat. Akkor meg csak egy csík egy horzsolas lett ott a labfeje től kicsit jobbra lefele.. Mostanáig(22:10)ig semmit nem ereztem nem fajt semmi. De most ki mentrm a konyhaba ahogy leptem es hajlítottam a labamat kissé fájt. Visszajöttem a szobáb lefekudtem de akkor is es mar megneztem h mert fajhat most hirtelen ennyire. Lattam ott vol ugyan ugy a csik csak piros volt es nagyon fel van dagadva es nyomasra nagyon fáj es latszik is a dagadás és ha megfogom erezhrto is... Nagyon fáj.. Mit tennétek a helyembe? Ha orvos akkor az mar csak max talan holnap.. eloree koszi a valaszokat puszi

2018. márc. 10. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is hideg vizes borogatás, aztán holnap reggel irány az orvos.
2018. márc. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi puszi♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
2018. márc. 10. 23:46
 3/3 anonim válasza:
Szia! Jobban vagy? Mit mondott az orvos?
2018. márc. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!