Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Beütöttem a fejem?!

Beütöttem a fejem?!

Figyelt kérdés
Szombaton csúszdáztam, és vízbe érkezés előtt beütöttem a fejem. Nem vérzett, nem szédültem, azonban kicsit megijedtem, illetve bevallom, hipochonder is vagyok ebben a tekintetben. A fejem, ahol beütöttem, nyomásra fáj, azonban amit furcsálltam, pukli nem lett rajta, nem is piros, pedig akárminek nekimegyek, azonnal pukli és kék-zöld folt lesz pár napig. Vasárnap úgy keltem fel, hogy fáj a fejem, hányingerem van, de szerintem csak azért, mert olvastam a neten, hogy vérrög is kialakulhat úgy, hogy észre sem veszi az ember stb. (plusz szombat este megittam pár pohár bort is, és nem is igazán aludtam ki magam, ettől is rosszul érezhettem magam). Hétfőre már csak ott fájt a fejem, ahol beütöttem. Tovább olvasgattam a neten, és ma reggel az sztkban kezdtem, ahol nem röntgenezték meg, mondván, hülyeség, ha nem szédülök, nem fáj a fejem, nem lehet semmi probléma. Tudom, akkor nyugodnék meg, ha megröntgeneznék és azt is tudom, hogy nem kéne a netből "táplálkoznom". Szerintetek keressek egy magánrendelést, ahol minden komment nélkül megcsinálják a röntgent, vagy tényleg csak túl aggódom az egészet?
2018. márc. 13. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Túl aggódod.
2018. márc. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs semmi bajod.
2018. márc. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs semmi bajod...de ha hipochonder vagy és attól nyugodnál meg ha röntgeneznék, akkor keress egy magánrendelőt...nem is nagyon értem miért is tetted fel a kérdést...hiszen már ott van a válaszod is benne..
2018. márc. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!