Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mennyire vegyem komolyan?

Mennyire vegyem komolyan?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy fociban sikeresen beleszaladtam egy rúgásba. /Nem is ez a lényeg, hanem olyan szüleim vannak, akik akik szerint az egyetlen ami számít az csak a tanulás lehet. Azt mondták ha egyszer komolyabb bajom lenne akkor felejtős a foci. Ezért nem szoktam elmondani nekik ha van valami ez az./ Tegnap óta majd szétmegy a fejem meg a mellkasom is szorít . Azt mondtam nekik valami vírust összeszedtem azért vagyok itthon .Nem megyek dokihoz mert akkor nem ír ki ergo nem hiányzok órákról. Meg is engedték. Ami idegesít az hogy a párnámon kevés véres folt van meg a bal fülemnél is láttam ,de már nincs.Lemostam és azóta semmi. A bal kezem eléggé remeg ami fura de nem fáj meg semmi.


Ilyenkor ez így elmúlik majd pár nap múlva és annyi?

Mert gondolom nagy bajom nem lehet ha feltudok kelni meg ilyenek ? Vagy kell menni vele orvoshoz? Ha nem muszáj akkor nem mennék.


Valakinek volt már ilyen? Ha esetleg igen ,írja már meg mikor múlik el?



2018. márc. 14. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Hol ért a rúgás? mellkas? fej?
2018. márc. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hàtul a tarkòm feletti részen.
2018. márc. 14. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!