Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Leesett a körmöm. Mi lehet az...

Leesett a körmöm. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Szóval amikor mentem aludni még meg volt.Megnéztem egy filmet,mikor vége lett csak úgy hüvelyeségből elkezdtem piszkálni a lábujjam és éreztem,hogy valami furcsa rajta.

Ránézek,hát a körmöm le volt esve,a helyén meg egy úgy kicsit vékonyabb köröm.Nem ütöttem meg semmibe.Még nem szóltam róla senkinek,hisz 3 perce történt.Tinédzser lány vagyok.Szerintetek mi a frásztól történt?



2018. márc. 18. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Pl fertőzés nézesd meg bőrgyógyásszal, de eddig miért nem tünt fel?


Kép?

2018. márc. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Semmi elváltozás nem volt rajta.

Tök egészségesnek tűnt.

Képet nem küldök,mert hát nem.

2018. márc. 18. 23:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg, lehet, hogy egy kicsivel kisebb méretü cipőt vettél és a köröm állandó nyomásnak van kitéve. Előbb- utóbb új köröm nő a régi alatt, a régi pedig leesik. Én jártam így.
2018. márc. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha érte valami sokk, simán megtörténik az ilyen, ultrafutóknál pl. tök normális, hogy rengeteg körmöt elvesztenek egy durva verseny alatt. Nekem ugyan normál életben ilyen nincs, de én kifejezetten kényelmes cipőket hordok. De ezt azért érzi az ember, hogy nem kényelmes... Neked kell tudnod, érte-e efféle trauma a lábujjadat, körmödet.
2018. márc. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, megnyomta a cipo vagy beutotted, csak nem is emlekszel ra. Visszanott normalisan. Az enyem szerintem azert esett le, mert dorzsolte, nyomta a cipo es fellevegosodott, vagy a fene tudja. De hirtelen en is megijedtem 😃
2018. márc. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Én is kényelmes cipőt hordók.Nem ütöttem be,hacsak nem vagyok alvajáró.🙊
2018. márc. 19. 00:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elsődleges oka mindenképpen a gravitációs erő.
2018. márc. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hmm mm....GONDOLTAM😂😂😂😂😂
2018. márc. 20. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!