Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Sérülések, balesetek

A kérdés

Leesett a körmöm. Mi lehet az oka?

Szóval amikor mentem aludni még meg volt.Megnéztem egy filmet,mikor vége lett csak úgy hüvelyeségből elkezdtem piszkálni a lábujjam és éreztem,hogy valami furcsa rajta.

Ránézek,hát a körmöm le volt esve,a helyén meg egy úgy kicsit vékonyabb köröm.Nem ütöttem meg semmibe.Még nem szóltam róla senkinek,hisz 3 perce történt.Tinédzser lány vagyok.Szerintetek mi a frásztól történt?

Keress kérdéseket hasonló témákban: köröm, egészség, betegség

2018. márc. 18. 22:51  Privát üzenet  

A válaszok

Pl fertőzés nézesd meg bőrgyógyásszal, de eddig miért nem tünt fel?

Kép?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2018. márc. 18. 22:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Semmi elváltozás nem volt rajta.

Tök egészségesnek tűnt.

Képet nem küldök,mert hát nem.

# 2/8Időpont 2018. márc. 18. 23:00 Privát üzenet
Ne ijedj meg, lehet, hogy egy kicsivel kisebb méretü cipőt vettél és a köröm állandó nyomásnak van kitéve. Előbb- utóbb új köröm nő a régi alatt, a régi pedig leesik. Én jártam így.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2018. márc. 18. 23:03 Privát üzenet
Ha érte valami sokk, simán megtörténik az ilyen, ultrafutóknál pl. tök normális, hogy rengeteg körmöt elvesztenek egy durva verseny alatt. Nekem ugyan normál életben ilyen nincs, de én kifejezetten kényelmes cipőket hordok. De ezt azért érzi az ember, hogy nem kényelmes... Neked kell tudnod, érte-e efféle trauma a lábujjadat, körmödet.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2018. márc. 18. 23:13 Privát üzenet
Nekem is volt ilyen, megnyomta a cipo vagy beutotted, csak nem is emlekszel ra. Visszanott normalisan. Az enyem szerintem azert esett le, mert dorzsolte, nyomta a cipo es fellevegosodott, vagy a fene tudja. De hirtelen en is megijedtem 😃

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2018. márc. 18. 23:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Én is kényelmes cipőt hordók.Nem ütöttem be,hacsak nem vagyok alvajáró.🙊

# 6/8Időpont 2018. márc. 19. 00:43 Privát üzenet
Az elsődleges oka mindenképpen a gravitációs erő.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2018. márc. 19. 21:42 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
A kérdező kommentje:

Hmm mm....GONDOLTAM😂😂😂😂😂

# 8/8Időpont 2018. márc. 20. 21:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Leesett a körmöm, van bármi teendőm vele?
Majdnem 2 hónapja megütöttem a körmöm. Ma leesett. Normális, hogy ilyen?
Leesett a gombás körmöm, azaz elpusztítottam, és mikor feljött levagdostam?!
Zselével van megerősítve a körmöm amit nagyon beütöttem. Pár órával később észrevettem, hogy a körmöm felső része mozog illetve olyan lazának érzem. Le fog esni a körmöm?
Mit tegyek ha leesett a körmöm?
Véraláfutásos lett a lábujjkörmöm, de már leesett, és az alatt kinőtt az új körmöm, de csúnya. Ugye megfog szépülni, mint amilyen régen volt?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Sérülések, balesetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!