Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » SOS! Belekaptam az anyajegyemb...

SOS! Belekaptam az anyajegyembe, aggódjak?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok s miközben vakarásztam a hátam,belekaptam az anyajegyembe,ami már régóta ott van és kidudorodós féle. Vérzett kicsit. Holnap kérünk bőrgyógyászatra időpontot. Nagyon aggódom. Esetleg addig mivel kezeljem? Letapasszam? Még sosem volt velem ilyen.

2018. márc. 21. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is elkapartam egyet és vérzett. Azt hittem nem anyajegy. Begyógyult, de ez nagyon rég volt már. Nem lett baj belőle.
2018. márc. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remélem nekem sem lesz semmi,köszönöm a válaszod :)
2018. márc. 21. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy dementor fog kikelni belole 😣
2018. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fertőtleníteni kell ilyenkor és figyelni, hogy változik-e. Azonnal még felesleges időpontot kérni, mert mire odakerültök, annyit fog momdani, hogy meggyógyult és figyelj rá (feltéve, ha amúgy szabályos)
2018. márc. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szabályos szerencsére, de ha lehet levetetjük, mert esztétikailag is zavar, meg nem szeretném, hogy mégegyszer előforduljon. Hétfőn megyek bőrgyógyászhoz. Most le van ragasztva, hogy ne dörzsölje a ruha stb.. Mindenkinek köszönöm a válaszát :)
2018. márc. 22. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!