Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Befolyhatott a betadine a...

Befolyhatott a betadine a borom ala? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma sikerult egy olyan serulest osszeszednem ami atbokte valoszinuleg az osszes borretegemet, gyorsan lemostam majd betadinet ontottam ra, de azt vettem eszre, hogy bugyborekol majd valoszinuleg befolyhatott a borom ala mivel eltunt a betadine(oldat) mivel nem akartam, hogy elfertozodjon meg parszor megismeteltem, de most be van dagava es ha mozgatom a kezem akkor bugyborekolo hangot ad ki, mintha valamilyen folyadek lenne a borom alatt. Lehet ettol komolyabb bajom, mit tegyek?
2018. márc. 22. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A sérüléstől dagadhatott be a seb, nem a Betadin oldattól.
2018. márc. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem faj a seb egyatalan mar, es a dagadt resz sem kemeny, hanem puha, nem is meleg. Tenyleg ugy nezett ki mintha befolyt volna oda a betadine, es bugyborekol mintha bent valamj folydogalna.
2018. márc. 22. 21:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg egy orvos ha megnézné? Baleseti sebészeti ügyelet? (traumatológia).
2018. márc. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!