Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Az izomrándulást megszokták...

Az izomrándulást megszokták muteni?

Figyelt kérdés
Nekem már több mint egy hónapja megvan,kenem,vizesruházom.Csak az a baj hogy egyedül élek és muszáj ráállni. Tudom így később gyógyul meg. :((

2018. ápr. 11. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:

A rándulást nemszokták.

Meg az izomlázat se.

Viszont ennyi idő után értelmesebb kezelést kéne bevetni a ráolvasásnál nem?

2018. ápr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már voltam 2 hete a kórházban, ma mentem vissza, pénteken ultrahang, az a baj ahány orvos annyi tanács. Az első Fastumos kenőcsöt tanacsolt meg gyulladásgatlot, a masik meg SP kenőcsöt.
2018. ápr. 11. 11:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Izomrándulás? Ez milyen betegség?

Ínhúzódás vagy ilyesmit hallottam már.

Nekem kibicsaklott a bokám 3 éve, napokig négykézláb jártam a lakásban a fájdalom miatt nem bírtam ráállni. Végül szereztem egy botot (azóta is azzal járok), a traumán azt mondták, hogy ez így szokott lenni, majd javulni fog magától. Kentem én is mindennel ami volt itthon és erre jó lehet (legtöbbször feketenadálytő krémmel). Semmi nem használt. Lámpáztam Bioptronnal, borogattam is. Pár hónap múlva kellett mennem a rheumatológushoz, neki az volt a véleménye, hogy az ilyen baleset nyoma egész életünkre megmarad. Az időjárásváltozást mindig érezni fogom. Ott akkor ő is írt rá kezelést. A szűnni nem akaró fájdalom miatt készült már azóta MR vizsgálat is a bokámról. Nos, ott derült ki, hogy ínszalag szakadás történt. Az volt az orvos véleménye, hogy ilyen eleséskor a lágyrészek nyúlnak, szakadnak, ez magától szokott gyógyulni, csak idő kell hozzá. Tényleg, mert néha még most is sajog

2018. ápr. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!