Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kéne csinálnom valamit?...

Cukor chan kérdése:

Kéne csinálnom valamit? (örülnék több ember véleményének)

Figyelt kérdés

Tegnap előtt, tesin talajtorna volt, és néhány osztálytársammal vártuk amíg kipakolják a szőnyegeket. Míg vártunk, (tudom hülyeség volt, meg is bántam) próbáltam az állásból hidat, és sikerült 3x, de negyedjére is meg akartam csinálni, csak nem jó helyre tettem a kezem, és összeestem úgy, hogy pont a fejemet vertem be, szőnyeg nélkül. Tudom, oltárisan hülye vagyok... De azóta néha-néha nap közben pl ha úgy fordítom a fejem el kezdek szédülni. Nem tudom, lehet nincs köze hozzá, de kéne csinálnom valamit? Vagy elmúlik? Mert nem ütöttem be annyira, és amikor történt egyáltalán semmi bajom nem volt, semmi szédülés, semmi.


Előre is köszi a válaszokat~ 16L



#testnevelés #talajtorna #állásból híd #saját hiba #fej "sérülés"
2018. ápr. 11. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Próbálj keresni egy jóóó csontkovácsot.
2018. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Hát azt inkább ne.
2018. ápr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok hozzáértő, de ahogy látom, az eddigi hozzászólók sem. Így leírva enyhe agyrázkódás is lehet, ami tudtommal el szokott múlni, de pihengetni nem ártana. De orvost azért nem ártana megkérdezni. A helyedben én elmennék a háziorvoshoz és elmondanám neki a dolgot.
2018. ápr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! Csak egy kisebb agyrázkódás volt~ De most már nyoma sincs ^^
2018. ápr. 17. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!